home-img
PC servis Bratislava | +421 903 822 395
media-bg
HODNOTENIE 5 z 5
review-star review-star review-star review-star review-star
zdroj: Google my Business
ako vám môžeme pomôcť?
zavoláte
s-image-1
fade-bg-1
vyzdvihneme
s-image-2
fade-bg-2
opravíme
s-image-3
fade-bg-3
používate
s-image-5
fade-bg-5

5 YOUTUBE KANÁLOV, KTORÉ ODPORÚČAME SLEDOVAŤ

S masívnym vzostupom popularity serveru YouTube sa začal meniť spôsob, akým prijímame informácie. Zatiaľ čo sa spočiatku zdalo, že YouTube je tu v prvom rade na zábavu, dnes predstavuje zdroj nekonečného množstva kvalitných informácií. Teda aspoň takto naňho nazeráme my ? a odkedy začali jeho výhody využívať aj predné technologické portály, prípadne samouci, ktorí sa časom vypracovali do pozície „tech guru“, sme na ňom nalepení denno-denne. V tomto článku Vám predstavíme päticu kanálov, ktoré sa na tom najviac pričiňujú ?

 

1. Google Tech Talks


Začneme skôr intelektuálnejším kanálom. Obsah Google Tech Talks sa často točí okolo filozofických otázok technológií, čo nás síce baví, no 300 tisíc odoberateľov po 13tich rokoch fungovania (v čase písania tohto článku) napovedá, že z toho nikdy masový hit nebude ? Napriek tomu – ak chcete ísť naozaj do hĺbky čo sa týka budúcnosti aj prítomnosti, tak tento kanál je ideálne médium.

 

2. The Verge


Tento kanál patrí svetovo etablovanému serveru s rovnakým menom. Aj v jeho video podobe môžete očakávať špičkový obsah zahŕňajúci všetko od noviniek, cez recenzie až po rozhovory. Veľkou výhodou The Verge je skutočne široký tematický záber, takže sa pripravte na rozšírenie svojho záberu ?

 

3. Marques Brownlee


Tento chlapík má v čase písania tohto článku viac ako 12 miliónov odoberateľov na YouTube, a to z neho robí s prehľadom najpopulárnejšieho YouTubera zameraného na technológie. V rámci svojho obsahu sa zameriava primárne na mobily, tablety, smart hodinky a pod. No z času na čas dá kvalitnú recenziu aj na nejaké PC príslušenstvo, prípadne uverejní zaujímavý rozhovor s Elonom Muskom ? Ak máte radi technológie, Marques je povinná jazda ?

 

4. Hardware Canucks


Tu sme už v čisto „PC“ teritóriu. Hardware Canucks predstavuje jeden z najrešpektovanejších zdrojov informácií v oblasti počítačov, hardwareu a gamingu. Vznikli od roku 2008, v čase písania tohto článku mali na konte 1,5 milióna odoberateľov a pridávajú cca 3-5 kvalitných videí týždenne. Maximálne odporúčame ?

 

5. Paul´s Hardware


Užitočný kanál jedného hardware maniaka, ktorý si vyslúžil už viac ako 1,30 milióna odoberateľov. V popise kanálu si uvádza nasledovné:

„Odborné recenzie, výukové programy, hardvér pre PC a výroba počítačov typu „urob si sám“ sú moje obľúbené veci, takže o tom natáčam videá.“

Stručné a trefné, my ho najviac ceníme práve za DIY videá, ktoré nám už neraz pomohli keď sme boli v úzkych ?

 

 

novší článok starší článok

prečítajte si aj ostatné články

Najrýchlejší počítač na svete

Apple počítače 1976 – 1990

FIRMY ELONA MUSKA

info@stacizavolat.sk
info-ico-1
info-bg-1
+421 903 822 395
info-ico-2
info-bg-2

ďakujeme za referencie od našich zákazníkov: