home-img
PC servis Bratislava | +421 903 822 395
media-bg
HODNOTENIE 5 z 5
review-star review-star review-star review-star review-star
zdroj: Google my Business
ako vám môžeme pomôcť?
zavoláte
s-image-1
fade-bg-1
vyzdvihneme
s-image-2
fade-bg-2
opravíme
s-image-3
fade-bg-3
používate
s-image-5
fade-bg-5

5 TWITTER ÚČTOV, KTORÉ ODPORÚČAME SLEDOVAŤ

Hoci sa Twitter na Slovensku neteší takej popularite, ako vo svete, je vynikajúcim zdrojom informácií akéhokoľvek druhu. Bez ohľadu na to, či ste fanúšikom športu, filmov, hudby, cestovanie alebo technológií, táto platforma Vám ponúka nekonečné množstvo zaujímavých účtov, ktoré môžete odoberať. V tomto blogu Vám predstavíme päticu tých, ktoré sa radia medzi autority práve v poslednej menovanej oblasti – technológiách – a samozrejme našich obľúbených počítačoch ?

 

1. @TechCrunch


O tomto svetovo renomovanom serveri sme už písali v inom blogu. Radí sa medzi najznámejšie vo svojej oblasti a ak chcete mať vždy najčerstvejšie informácie zo sveta PC, musíte tento “followovať”.

 

2. @TheNextWeb


Pri písaní vyššie uvedeného blogu sme zvažovali do výberu zaradiť aj server thenextweb.com, hoci sme ho napokon vynechali na úkor iných (v rámci toho článku sme riešili hneď niekoľko “Sofiiných volieb”). Bolo to ťažké rozhodnutie, keďže sa radí medzi najnavštevovanejšie a najrešpektovanejšie vo svojom obore a to isté platí pre jeho účet na Twitteri. Napokon, 1 700 000 odoberateľov (v čase písania tohto článku) hovorí za všetko ?

 

3. @karaswisher


1,4 milióna odoberateľov a reputácia jednej z najväčších autorít v oblasti “technologickej žurnalistiky”. Je spoluzakladateľkou portálu recode.net a ak dáte jej Twitter účtu “follow”, môžete sa tešiť na množstvo zaujímavých noviniek a informácií zo sveta technológií.

 

4. @AndrewYNg


Andrew Ng má oproti vyššie uvedeným skromnejšiu základňu odoberateľov – “iba” 556 000, no jeho účet na Twitteri nie je o nič menej zaujímavý. Najväčší rozdiel spočíva v zameraní – na tomto účte sa obvykle dočítate o umelej inteligencii, machine learningu, deep learningu a tak ďalej. Takže Vás čaká o niečo zložitejší materiál, no popri tom čoraz aktuálnejší.

 

5. @TEDTalks


Najlepšie na záver. Formát TED Talks síce nie je výlučne o technológiách alebo počítačoch, no považujeme ho za jeden z najlepších a najinšpiratívnejších zdrojov informácií vôbec. Súhlasí s nami viac ako 11 miliónov odoberateľov a my všetkými desiatimi odporúčame sa k nim pridať. Nájdete tam množstvo úžasných informácií zo sveta technológií a garantujeme Vám, že to neskončí len pri nich.

 

 

novší článok starší článok

prečítajte si aj ostatné články

Charles Simonyi – otec aplikácií Excel a Word v spoločnosti Microsoft

PC NOVINKY IV

5 SVETOVÝCH SERVEROV, KTORÉ ODPORÚČAME ČÍTAŤ

info@stacizavolat.sk
info-ico-1
info-bg-1
+421 903 822 395
info-ico-2
info-bg-2

ďakujeme za referencie od našich zákazníkov: